Viser 64 ansatte fra IKT-enheten

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Alexander Angeltveit IKT-Driftsansvarlig Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til alexander.angeltveit@bfk.no
Sander Gebuhr Aulie Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Sander.aulie@bfk.no
Marius Aleksander Bakken Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Marius.Aleksander.Bakken@bfk.no
Bjørn Bendiktsen IKT-ansvarlig Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Bjorn.Bendiktsen@bfk.no
Morten Berg Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Morten.Berg@bfk.no
Harald Brekke IKT-driftsmedarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til harald.brekke@bfk.no
Aleksander Bergerud Brenden Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Aleksander.Brenden@bfk.no
Jens Christian Brosø Avdelingsleder Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til jens.broso@bfk.no
Olav Burheim Seniorrådgiver Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til olav.burheim@bfk.no
Tor Bernhard Bøhm IT Ansvarlig Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til tor.bohm@bfk.no
Kim Hauger Bølskog Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Kim.Hauger.Bolskog@bfk.no
William Dahal Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til William.Dahal@bfk.no
William Aass Dahlen Prosjekt- og driftskonsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til william.dahlen@bfk.no
Leif Michael Edelman Avdelingsleder, IKT-enheten Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til leif.edelman@bfk.no
Mikael Elmstrøm Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Mikael.Elmstrom@bfk.no
Krister Pongos Emanuelsen Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Krister.Pongos.Emanuelsen@bfk.no
Bjørnar Engen IT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Bjornar.Engen@bfk.no
David Engeskaug IT-medarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til david.engeskaug@bfk.no
Kristoffer Erichson Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Kristoffer.Erichson@bfk.no
Alexander L Eriksson IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til alexander.eriksson@bfk.no
Per Henning Fuhre IKT Ansvarlig Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til per.fuhre@bfk.no
Henrik Arosenius Graver IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Henrik.Graver@bfk.no
Kai Sindre Gunderhuset IT Medarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til kai.gunderhuset@bfk.no
Henrik Gustavsen Konsulent IKT Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til henrik.gustavsen@bfk.no
Jonas Henry Halvorsen Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Jonas.Henry.Halvorsen@bfk.no
Roger Grefsrud Halvorsen IKT-driftsoperatør Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til roger.halvorsen@bfk.no
Frode Hansen Avdelingsleder IKT Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Frode.Hansen@bfk.no
John Arild Hanssen Spesialrådgiver IKT Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til John-Arild.Hanssen@bfk.no
Joakim Haugen IKT fagarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Joakim.Haugen@bfk.no
Henrik Helle IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til henrik.helle@bfk.no
Simen Elgen Isaksen Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Simen.Elgen.Isaksen@bfk.no
Bjørn Kaarstein Systemarkitekt Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Bjorn.Kaarstein@bfk.no
Aleksandra Haugerud Kaasa IT Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til aleksandra.kaasa@bfk.no
Christoffer Lyster Karlsen IKT-medarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til christoffer.karlsen@bfk.no
Marius Eldar Kjendlie IKT-Servicetekniker Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Marius.Eldar.Kjendlie@bfk.no
Iris Alexandra Kjørstad Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Iris.Alexandra.Kjorstad@bfk.no
Thomas Krekling Prosjektleder Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Thomas.Krekling@bfk.no
Geir Lesteberg IT-sjef Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Geir.Lesteberg@bfk.no
Sebastian Lippert Driftsansvarlig IT Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til sebastian.lippert@bfk.no
Jan Christian Bjørge Nilsen IKT driftstekniker Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til jan.nilsen@bfk.no
Ronni Larsen Nordeng Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Ronni.Larsen.Nordeng@bfk.no
Jan Christer Orsteen IKT-Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Jan.Christer.Orsteen@bfk.no
Kåre Orten Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til kare.orten@bfk.no
Espen Kristian Pettersen IKT-Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Espen.Pettersen@bfk.no
Bjørn Egil Rabben IKT-teknikker Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til bjorn.rabben@bfk.no
David Rasmussen IKT-Medarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til david.rasmussen@bfk.no
Halgeir Kjønås Rennehvammen IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til halgeir.rennehvammen@bfk.no
Arne Rinde IKT konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Arne.Rinde@bfk.no
Kaius Rissanen Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Kaius.Rissanen@bfk.no
Ragnhild Birgitte Schumann Sageng IKT konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til ragnhild.sageng@bfk.no
Dan-Alexander Schumann Sageng IKT Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til alexander.schumann@bfk.no
Jon-Christopher Schumann IKT-Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til jon.schumann@bfk.no
Kim Erik Sembsmoen IKT konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til kim.sembsmoen@bfk.no
Sebastian Ødegård Skaug Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til sebastian.skaug@bfk.no
Einar Solberg IKT-rådgiver Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Einar.Solberg@bfk.no
John Steen Avdelingsleder IKT Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til john.steen@bfk.no
Ingrid Stegavik IKT-ansvarlig Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til ingrid.stegavik@bfk.no
Kjell Svendsen IKT konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til kjell.svendsen@bfk.no
Johannes Enge Sæbø Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Johannes.Enge@bfk.no
Jakob Edvard Thu Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Jakob.Edvard.Thu@bfk.no
Ole Christian Treffen Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Ole.Christian.Treffen@bfk.no
Jens Erik Vedhus Ikt-servicemedarbeider Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til jens.vedhus@bfk.no
Arild Westermann IKT Driftsansvarlig Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til arild.westermann@bfk.no
Helene Wilhelmsen Applikasjonsansvarlig SharePoint/Office 365 Kvalitetsavdelingen IKT-enheten Send e-post til Helene.Wilhelmsen@bfk.no