Viser 20 ansatte fra IKT-seksjonen

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Morten Berg IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Morten.Berg@bfk.no
Olav Burheim Helpdeskkoordinator Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til olav.burheim@bfk.no
William Dahal Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til William.Dahal@bfk.no
William Aass Dahlen IKT-Konsulent FH Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til william.dahlen@bfk.no
Mathias Grefsum IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Mathias.Grefsum@bfk.no
John Arild Hanssen Gruppeleder IKT Infrastruktur Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til John-Arild.Hanssen@bfk.no
Bjørn Kaarstein Systemintegrasjon/Arkitektur Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Bjorn.Kaarstein@bfk.no
Aleksandra Haugerud Kaasa IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til aleksandra.kaasa@bfk.no
Marius Eldar Kjendlie IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Marius.Eldar.Kjendlie@bfk.no
Pelle Korsmo Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til pelle.korsmo@pointtaken.no
Thomas Krekling Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Thomas.Krekling@bfk.no
Geir Lesteberg IKT-Sjef Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Geir.Lesteberg@bfk.no
Jan Christer Orsteen IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Jan.Christer.Orsteen@bfk.no
Kåre Orten IKT-Konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til kare.orten@bfk.no
Espen Kristian Pettersen IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Espen.Pettersen@bfk.no
Arne Rinde IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Arne.Rinde@bfk.no
Einar Solberg IKT-rådgiver Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Einar.Solberg@bfk.no
Kjell Svendsen IKT-konsulent Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til kjell.svendsen@bfk.no
Johannes Enge Sæbø Lærling Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Johannes.Enge@bfk.no
Helene Wilhelmsen Applikasjonsansvarlig SharePoint/Office 365 Kvalitetsavdelingen IKT-seksjonen Send e-post til Helene.Wilhelmsen@bfk.no